укр рус
Бизнес каталог Украина - GBC

Фотографи Чернівців

Що це?

         З червня місяця інтернет-каталог GBC (http://gbc.net.ua/) запустив нову сторінку «Фотографи Чернівців»

         Дана пропозиція полягає в розробці сторінки кожному фотографу, де він зможе розмістити текстове повідомлення про себе, а також необмежену кількість альбомів з фото в великому розширенні.

         Редагування та розкрутку сторінки з фотографами сайт бере на себе, пропозиція абсолютно безкоштовна зараз, такою і залишиться надалі. Всі авторські права залишаються виключно за фотографами.

         Даний проект спрямований як на чернівецьких фотографів і їх рекламу, так і простих відвідувачів даного сайту, які можуть переглянути порфоліо більшості фотографів Чернівців та знайти саме "свого" професіонала фотомистецства для особистої фотосесії, фотозйомки весілля, корпоративів, днів народжень, реламної фотозйомки та ін.

фотограф чернівці, чернівецькі фотографи, фотографи чернівців

Що ми пропонуємо Вам:фотограф чернівці,

- Можливість безкоштовно розмістити свої фото та інформацію про себе

- Залучити нових клієнтів за рахунок рейтингу ресурсу (сторінка за запитом «фотограф Чернівці» буде знаходиться на першій сторінці Google)

- Створити сторінку, не вкладаючи коштів і часу

фотограф чернівці, чернівецькі фотографи, фотографи чернівців

         Якщо Ви згодні розмістити інформацію про себе в каталозі GBC відправте, будь ласка, на пошту data@gbc.net.ua:

- розповідь про себе, як про фотографа (скільки років працюєте, який фотозйомкою займаєтеся, контактну інформацію: телефон, пошту, Skype, сайт)

- Прайс на фотозйомку

- Свої фотороботи у великому розширенні одним альбомом або за фотосесіям (від 20 фотографій)

фотограф чернівці, чернівецькі фотографи, фотографи чернівців

         При подальшій співпраці Ви зможете оновлювати фотографії в альбомах, скидаючи їх на вищевказану пошту або даючи посилання на ресурс, Звідки їх можна скопіювати (якщо вони належної якості). Оновлення буде проходити протягом 2-х робочих днів.

         Вас цікавить можливість створення особистого сайту? Звертайтеся до менеджерів:

095-86-32-307 - Олена

066-24-17-117 - Аліса

manager@gbc.net.ua

фотограф чернівці, чернівецькі фотографи, фотографи чернівців

         Фотомистецтво в Чернівцях знаходиться на сьогоднішній день знаходиться на піку свого розвитку. Популярність якісної фотографії важко переоцінити. Завдяки новим можливостям поширення та зберігання інформації, фотографія стала невід’ємним атрибутом сучасного життя. Не зважаючи на те, що зараз фототехніка та різноманітні фото послуги стали більш доступними для простих користувачів, фотографія – це насамперед мистецтво: талант відчути і відтворити на зображенні емоції та переживання. Фотографи Чернівців, котрі представлені на цьому сайті , володіють найбільш важливими для фотографа якостями – талантом, креативністю та бажанням працювати і розвиватись.

фотограф чернівці, чернівецькі фотографи, фотографи чернівців

         Фотографи, які працюють у місті Чернівці, відрізняються яскраво вираженою індивідуальністю, особливими підходом до художньої фотографії та власним стилем. Фотографи Чернівців, представлені тут, пропонують Вам свої послуги у різних жанрах: весільні, дитячі, сімейні фотосесії, створення індивідуальних портфоліо, зйомки на корпоративах, банкетах, презентаціях, вечірках. На нашому сайті Ви можете детально ознайомитись з найбільш відомими представниками фото індустрії в м. Чернівці, оцінити їх роботи та вибрати для співпраці того, хто Вам найбільше сподобається.

фотограф чернівці, чернівецькі фотографи, фотографи чернівців

         Такий проект, де б зібралися найпопулярніші фотографи Чернівців започатковано вперше. Фотографи мають можливість надати про себе вичерпну інформацію, контактні дані та за бажанням, ціни на свої послуги, а також безпосередньо роботи. Вам залишається лише обирати того, з ким Ви хотіли б співпрацювати. Бажаємо Вам вдалого вибору та чудових фотографій!

фотограф чернівці, чернівецькі фотографи, фотографи чернівців